home | Nederlands | English | Français
> blog
> foto's
> UCI wielerkalender
> aan u de Tour!
> video's
> gastenboek
> zoekmachine
> mijn CV
> >> copyright <<



volg velowire op Instagram
   
  • Laatst toegevoegde foto's:
nog 3 dagen te gaan tot de start van de Tour de France 2021, bekijk in de ltussentijd de UCI wielerkalender 2021!
RSS |

UCI Wielerkalender 2021 | La Vuelta ciclista a España 2020

  • La Vuelta ciclista a Espa&ntildea La Vuelta ciclista a España 2020

    Data

    Vond plaats van dinsdag 20 oktober 2020 tot en met zondag 08 november 2020.

    Spanje

    In de UCI kalender ...

    UCI WorldTour

    Resultaat / Eindklassement

    1/ Primoě Roglič (Jumbo-Visma) - 72h46'12"
    2/ Richard Carapaz (INEOS Grenadiers) - +0'24"
    3/ Hugh Carthy (EF Pro Cycling) - +1'15"
    4/ Daniel Martin (Israel Start-Up Nation) - +2'43"
    5/ Enric Mas (Movistar Team) - +3'36"

    Meer informatie ...

    > Bekijk de officiële website voor La Vuelta ciclista a España 2020

    Etappes/Parcours en resultaten (indien beschikbaar)

    dinsdag 20 oktober 2020 1/ Irun > Arrate, Eibar 171 km 1/ Primoě Roglič (Jumbo-Visma) - 40h22'34"
    2/ Richard Carapaz (INEOS Grenadiers) - +0'01"
    3/ Daniel Martin (Israel Start-Up Nation)
    4/ Jhoan Esteban Chaves Rubio (Mitchelton-Scott)
    5/ Felix Grossschartner (Bora-Hansgrohe)
    woensdag 21 oktober 2020 2/ Pamplona > Lekunberri 151 km 1/ Marc Soler (Movistar Team) - 3h47'04"
    2/ Primoě Roglič (Jumbo-Visma) - +0'19"
    3/ Daniel Martin (Israel Start-Up Nation)
    4/ Richard Carapaz (INEOS Grenadiers)
    5/ Alejandro Valverde (Movistar Team)
    donderdag 22 oktober 2020 3/ Lodosa > La Laguna Negra - Vinuesa 163.8 km 1/ Daniel Martin (Israel Start-Up Nation) - 4h27'49"
    2/ Primoě Roglič (Jumbo-Visma)
    3/ Richard Carapaz (INEOS Grenadiers)
    4/ Wouter Poels (Bahrain-McLaren) - +0'04"
    5/ Aleksandr Vlasov (Astana Pro Team) - +0'07"
    vrijdag 23 oktober 2020 4/ Garray, Numancia > Ejea de los Caballeros 190 km 1/ Sam Bennett (Deceuninck - Quick-Step) - 3h53'29"
    2/ Jasper Philipsen (UAE Team Emirates)
    3/ Jakub Mareczko (CCC Team)
    4/ Pascal Ackermann (Bora-Hansgrohe)
    5/ Gerben Thijssen (Lotto Soudal)
    zaterdag 24 oktober 2020 5/ Huesca > Sabiñánigo 185.5 km 1/ Tim Wellens (Lotto Soudal) - 4h19'25"
    2/ Guillaume Martin (Cofidis) - +0'04"
    3/ Thymen Arensman (Sunweb) - +0'12"
    4/ Primoě Roglič (Jumbo-Visma) - +2'13"
    5/ Felix Grossschartner (Bora-Hansgrohe) - +2'14"

    zondag 25 oktober 2020 6/ Biescas > Sallent de Gállego - Aramón Formigal 146 km 1/ Ion Izagirre (Astana Pro Team)
    2/ Michael Woods (EF Pro Cycling) - +0'25"
    3/ Rui Costa (UAE Team Emirates)
    4/ Rob Power (Team Sunweb) - +0'27"
    5/ Michael Valgren (NTT Pro Cycling)
    maandag 26 oktober 2020 R1/
    dinsdag 27 oktober 2020 7/ Vitoria-Gasteiz > Villanueva de Valdegovia 160.4 km 1/ Michael Woods (EF Pro Cycling) - 3h48'16"
    2/ Omar Fraile (Astana Pro Team) - +0'04"
    3/ Alejandro Valverde (Movistar Team)
    4/ Nans Peters (AG2R La Mondiale) - +0'08"
    5/ Guillaume Martin (Cofidis)
    woensdag 28 oktober 2020 8/ Logroño > Alto de Moncavillo 164.5 km 1/ Primoě Roglič (Jumbo-Visma) - 4h07'08"
    2/ Richard Carapaz (INEOS Grenadiers) - +0'13"
    3/ Daniel Martin (Israel Start-Up Nation) - +0'19"
    4/ Aleksandr Vlasov (Astana Pro Team) - +0'25"
    5/ Hugh John Carthy (EF Pro Cycling) - +0'33"
    donderdag 29 oktober 2020 9/ B. M. Cid Campeador. Castrillo del Val > Aguilar de Campoo 163.6 km 1/ Pascal Ackermann (Bora-Hansgrohe) - 3h39'55"
    2/ Gerben Thijssen (Lotto Soudal)
    3/ Max Kanter (Team Sunweb)
    4/ Jasper Philipsen (UAE Team Emirates)
    5/ Jakub Mareczko (CCC Team)
    vrijdag 30 oktober 2020 10/ Castro Urdiales > Suances 187.4 km 1/ Primoě Roglič (Jumbo-Visma) - 4h14'11"
    2/ Felix Grossschartner (Bora-Hansgrohe)
    3/ Andrea Bagioli (Deceuninck - Quick-Step)
    4/ Alex Aranburu Deba (Astana Pro Team)
    5/ Robert Stannard (Mitchelton-Scott)
    zaterdag 31 oktober 2020 11/ Villaviciosa > Alto de la Farrapona. Lagos de Somiedo 170.2 km 1/ David Gaudu (Groupama-FDJ) - 4h54'13"
    2/ Marc Soler (Movistar Team) - +0'04"
    3/ Michael Storer (Team Sunweb) - +0'52"
    4/ Mark Donovan (Team Sunweb)
    5/ Guillaume Martin (Team Cofidis) - +0'55"
    zondag 01 november 2020 12/ La Pola Llaviana > Alto de l'Angliru 108.5 km 1/ Hugh Carthy (EF Pro Cycling) - 3h08'40"
    2/ Aleksandr Vlasov (Astana Pro Team) - +0'16"
    3/ Enric Mas Nicolau (Movistar Team)
    4/ Richard Carapaz (INEOS Grenadiers)
    5/ Primoě Roglič (Jumbo-Visma) - +0'26"
    maandag 02 november 2020 R2/
    dinsdag 03 november 2020 13/ Muros > Mirador de Ézaro. Dumbría (ITT) 33.7 km 1/ Primoě Roglič (Jumbo-Visma) - 46'39"48.
    2/ William Barta (CCC Team) - +0'01"
    3/ Nelson Oliveira (Movistar Team) - +0'10"
    4/ Hugh Carthy (EF Pro Cycling) - +0'25"
    5/ Bruno Armirail (Groupama-FDJ) - +0'41"
    woensdag 04 november 2020 14/ Lugo > Ourense 205.8 km 1/ Tim Wellens (Lotto Soudal) - 4h37'05"
    2/ Michael Woods (EF Pro Cycling)
    3/ Zdeněk ätybar (Deceuninck - Quick-Step)
    4/ Dylan van Baarle (INEOS Grenadiers)
    5/ Marc Soler (Movistar Team) - +0'11"
    donderdag 05 november 2020 15/ Mos > Puebla de Sanbria 234.6 km 1/ Jasper Philipsen (UAE Team Emirates) - 6h18'57"
    2/ Pascal Ackermann (Bora-Hansgrohe)
    3/ Jannik Steimle (Deceuninck - Quick-Step)
    4/ Fred Wright (Bahrain-McLaren)
    5/ Dion Smith (Mitchelton-Scott)
    vrijdag 06 november 2020 16/ Salamanca > Ciudad Rodrigo 162 km 1/ Magnus Cort Nielsen (EF Pro Cycling)
    2/ Primoě Roglič (Team Jumbo-Visma)
    3/ Rui Costa (UAE Team Emirates)
    4/ Dion Smith (Mitchelton-Scott)
    5/ Alejandro Valverde (Movistar Team)
    zaterdag 07 november 2020 17/ Sequeros > Alto de la Covatilla 178.2 km 1/ David Gaudu (Groupama-FDJ) - 4h54'32"
    2/ Gino Mäder (NTT Pro Cycling) - +0'28"
    3/ Ion Izaguirre Insausti (Astana Pro Team) - +1'05"
    4/ David De La Cruz (UAE Team Emirates)
    5/ Mark Donovan (Team Sunweb) - +1'53"
    zondag 08 november 2020 18/ Hipódromo de la Zarzuela > Madrid 125.4 km 1/ Pascal Ackermann (Bora-Hansgrohe) - 3h28'13"
    2/ Sam Bennett (Deceuninck - Quick-Step)
    3/ Max Kanter (Team Sunweb)
    4/ Jasper Philipsen (UAE Team Emirates)
    5/ Jasha Sütterlin (Team Sunweb)
    totaalafstand 2901.6 km


    Vindt u deze wedstrijd interessant? Laat het uw vrienden op Facebook weten door op de button hieronder te klikken.

    La Vuelta ciclista a España op Facebook en Twitter

    |


    Vindt u deze wedstrijd interessant? Laat het uw vrienden op Facebook weten door op de button hieronder te klikken.

Reacties

Er zijn nog geen reacties, plaats als eerste uw reactie op deze wedstrijd!!

Plaats een reactie

Je naam
*
Je e-mail adres
*
[dit wordt uitsluitend gebruikt om mij de mogelijkheid te geven eventueel contact met je op te nemen en wordt niet bij je reactie geplaatst en om je op de hoogte te stellen van nieuwe reacties]
Blijf op de hoogte van nieuwe reacties
Vink dit hokje aan als je een e-mail wilt ontvangen wanneer er nieuwe reacties worden achtergelaten (controleer goed je e-mail adres hierboven om er zeker van te zijn dat je deze e-mails ontvangt!)
Het adres van jouw website

Je bericht


Let op!! Om spam te bestrijden dient u voor het gebruik van deze functie nu het antwoord op de eenvoudige vraag hieronder te geven. Het antwoord dient gegeven te worden in de vorm van een cijfer tussen 2 en 100. Indien het antwoord onjuist is zal de overige invoer in dit formulier verder worden genegeerd.

Hoeveel is twee plus acht ?