home | Nederlands | English | Français
> blog
> foto's
> UCI wielerkalender
> aan u de Tour!
> video's
> gastenboek
> zoekmachine
> mijn CV
> >> copyright <<



volg velowire op Instagram
   
  • Laatst toegevoegde foto's:
nog 44 dagen te gaan tot de start van de Tour de France 2018, bekijk in de tussentijd de UCI wielerkalender 2018!
RSS |

UCI Wielerkalender 2012 | Duo Normand 2012

  • Duo Normand 2012

    Datum

    Vond plaats op zondag 30 september 2012.

    Frankrijk

    In de UCI kalender ...

    Europe Tour

    Resultaat / Eindklassement

    1/ Luke Durbridge/Svein Tuft (Orica-GreenEDGE) - 1h05'19"
    2/ Alex Dowsett/Luke Rowe (Team Sky) - +1'03"
    3/ Robert Vrecer/Andreas Hofer (Team Vorarlberg) - +1'45"
    4/ Anton Vorobyev/Sergey Chernetsky (Itera-Katusha) - +2'05"
    5/ Damien Gaudin/Sébastien Turgot (Team Europcar) - +2'13"
    6/ Reinardt Janse van Rensburg/Jacobus Venter (MTN-Qhubeka) - +2'20"
    7/ Tom Zirbel/Scott Zwizanski (Team Optum presented by Kelly Benefit Strategies) - '2'28"
    8/ Alexander Rybakov/Ilnur Zakarin (Itera-Katusha) - +2'33"
    9/ Alexandr Pliuschin/Fabio Silvestre (Leopard-Trek Continental Team) - +2'52"
    10/ Pavel Kochetkov/Viacheslav Kuznetsov (Itera-Katusha) - +3'42"

    >> liste des partants et horaires de départs

    partants élite :

    30 15:44 MALACARNE Gaël (France) – DURET Sébastien (France) BRETAGNE SCHULLER – D.S. TREHIN Roger
    29 15:46 BARBARI Adel (Algérie) - CHAABANE Hichem (Algérie) VELO CLUB SOVAC - D.S. HAMZA Madjiid
    28 15:48 REINDERS Elmar (Pays-Bas) - KONING Peter (Pays-Bas) METEC CONTINENTAL - D.S. MEGENS Michel
    27 15:50 ZAKARIN Ilnur (Russie) - RYBAKOV Alexander (Russie) TEAM ITERA-KATUSHA - D.S. MOROZOV Nikolay
    26 15:52 JARRIER Benoit (France) - CUMONT Gaylord (France) VERANDA RIDEAU-U - D.S. POISSON Johan
    25 15:54 ANDRIJANOVS Reinis (Lettonie) - BOGDANOVICS Maris (Lettonie) ALPHA BALTIC-UNITYMARATON - D.S. ARTIS Jonas
    24 15:56 PAILLOT Yoann (France) - LAP0RTHE Christophe (France) TEAM LA POMME MARSEILLAISE - D.S. LECARPENTIER Freddy
    23 15:58 FRAZER Mauricio (Argentine) - TANOVITCHII Nicolae (Moldavie) STAR CYCLING – ATACAMA - D.S. FRAZER Laura
    22 16:00 WETTERHALL Alexander (Suède) – ANDERSON Jack (Australie) ENDURA RACING - D.S. SANS VEGA Alex
    21 16:02 THILL Tom (Luxembourg) – COENEN Johan (Belgique) TEAM DIFFERDANGE - D.S. GATTI Gabriel
    20 16:04 ZIRBEL Tom (Etats-Unis) - SWIZANSKI Scott (Etats-Unis) TEAM OPTUM - D.S. CARNEY Jonas
    19 16:06 BALCK Sébastian (Suède) - VON FOLSACH Casper (Danemark) TEAM CONCORDIA FORSIKKING - D.S. NICALAISSEN Kristian
    18 16:08 VRECER Robert (Slovénie) - HOFER Andréas (Autriche) TEAM VORARLBERG - D.S. KOFLER Johannes
    17 16:10 SYS Klaas (Belgique) - BARBIER Rudy (France) BRIDGESTONE ANCHOR TEAM - D.S. LEPROUX Denis
    16 16:12 JASON VAN RENSBURG Reinard (Af. du Sud) - VENTER Jaco (Af. du Sud) MTN QHUBEKA – D.S. ZEMKE Jens
    15 16:14 RACENAJS Kristofers (Lettonie) - EISLERS Sandis (Lettonie) ALPHA BALTIC-UNITYMARATON - D.S. ARTISS Jonan
    14 16:16 LEPLA Jeroen (Belgique) - VANDENBOGAERDE Jens (Belgique) BOFROST - STERIA – LINQ - D.S. MISSOTEN Andy
    13 16:18 KRASILNIKAU Andrei (Bielorussie) - FLAKSIS Andzs (Lettonie) CHIPOTLE-FIRSTSOLAR - D.S. MC RAE Chann
    12 16:20 KOCHETKOV Pavel (Russie) - KOSIAKOV Dmitri (Russie) TEAM ITERA-KATUSHA - D.S. HONCHAR Serhig
    11 16:22 VERMEULEN Franck (France) - GOUGEARD Alexis (France) VERANDA RIDEAU-U - D.S. LEVEAU Michael
    10 16:24 SKUJINS Toms (Lettonie) - SISKEVICIUS Evaldas (Lituanie) TEAM LA POMME MARSEILLAISE - D.S. LECARPENTIER Freddy
    09 16:26 PUTSEP Erki (Estonie) - SPILLERS Lauris ALPHA BALTIC-UNITYMARATON - D.S. ARTIS Jonass
    08 16:28 LE LAY David (France) - POUX Paul (France) SAUR – SOJASUN - D.S. PAUCHARD Gilles
    07 16:30 ANDERSSON Lars (Suède) - PERSSON Lucas (Suède) TEAM CONCORDIA FORSIKKING - D.S. NICOLAISEN Kristiann
    06 16:32 VOROBYEV Arton (Russie) - CHERNETCKII Sergei (Russie) TEAM ITERA – KATUSHA - D.S. MOROZOV Nikolay
    05 16:34 GAUDIN Damien (France) - TURGOT Sébastien (France) EUROPCAR - D.S. ARNOULD Dominique
    04 16:36 WESTRA Lieuwe (Pays-Bas) – KEISER Martijn (Pays-Bas) VACANSOLEIL - DCM – D.S. VAN DER SCHUEREN Hilaire
    03 16:38 DOWSETT Alex (Grande Bretagne) - ROWE Luke (Grande-Bretagne) SKY PROCYCLING – D.S. PORTAL Nicolas
    02 16:40 DURBRIDGE Luke (Australie) - TUFT Svein (Canada) ORICA GREENEDGE - D.S MARIE Lionel
    01 16:42 PLIUSCHIN Alexandr (Moldavie) - JUNGELS Bob (Luxembourg); LEOPARD - TREK - D.S BAFFI Adriano

    Meer informatie ...

    > Bekijk de officiële website voor Duo Normand 2012

    Vindt u deze wedstrijd interessant? Laat het uw vrienden op Facebook weten door op de button hieronder te klikken.

    Duo Normand op Facebook en Twitter

    Deze wedstrijd heeft geen Facebook pagina | Deze wedstrijd heeft geen Twitter account


    Vindt u deze wedstrijd interessant? Laat het uw vrienden op Facebook weten door op de button hieronder te klikken.

Reacties

Er zijn nog geen reacties, plaats als eerste uw reactie op deze wedstrijd!!

Plaats een reactie

Je naam
*
Je e-mail adres
*
[dit wordt uitsluitend gebruikt om mij de mogelijkheid te geven eventueel contact met je op te nemen en wordt niet bij je reactie geplaatst en om je op de hoogte te stellen van nieuwe reacties]
Blijf op de hoogte van nieuwe reacties
Vink dit hokje aan als je een e-mail wilt ontvangen wanneer er nieuwe reacties worden achtergelaten (controleer goed je e-mail adres hierboven om er zeker van te zijn dat je deze e-mails ontvangt!)
Het adres van jouw website

Je bericht


Let op!! Om spam te bestrijden dient u voor het gebruik van deze functie nu het antwoord op de eenvoudige vraag hieronder te geven. Het antwoord dient gegeven te worden in de vorm van een cijfer tussen 2 en 100. Indien het antwoord onjuist is zal de overige invoer in dit formulier verder worden genegeerd.

Hoeveel is negen keer ťťn ?