home | Nederlands | English | Français
> blog
> foto's
> UCI wielerkalender
> aan u de Tour!
> video's
> gastenboek
> zoekmachine
> mijn CV
> >> copyright <<



volg velowire op Instagram
   
  • Laatst toegevoegde foto's:
nog 236 dagen te gaan tot de start van de Tour de France 2019, bekijk in de tussentijd de UCI wielerkalender 2019!
RSS |

UCI Wielerkalender 2011 | Flèche du Sud 2011

  • Flèche du Sud 2011

    Data

    Vond plaats van donderdag 09 juni 2011 tot en met maandag 13 juni 2011.

    Luxemburg

    In de UCI kalender ...

    Europe Tour

    Resultaat / Eindklassement

    1/ Lasse Bochmann (Glud & Marstrand-LRO) - 15h25'53"
    2/ Harald Totschnig (Tyrol Team) - +0'18"
    3/ Bob Jungels (LUX) - +0'19"
    4/ Clément Lhotellerie (Pédale Saint-Martin de Tournai)
    5/ Laurent Beuret (Atlas Personal) - +0'48"

    Meer informatie ...

    > Bekijk de officiële website voor Flèche du Sud 2011

    Etappes/Parcours (en resultaten indien beschikbaar)

    donderdag 09 juni 2011 P/ Kayl > Kayl 1/ Markus Eichler (Team NSP) - 8'29"
    2/ Troels Ronning Vinther (Glud & Marstrand-LRO) - +0'05"
    3/ Jasper Hamelink (Cyclingteam Jo Piels) - +0'06"
    4/ Dale Parker (Trek Livestrong)
    5/ Jarno Gmelich (Cyclingteam Jo Piels) - +0'09"
    vrijdag 10 juni 2011 1/ Schifflange > Rumelange 1/ Laurent Beuret (Atlas Personal) - 3h46'45"
    2/ Troels Ronning Vinther (Glud & Marstrand-LRO) - +0'32"
    3/ Thomas Palmer (Drapac)
    4/ Markus Eichel (Team NSP)
    5/ Roger Beuchat (Champion System)
    zaterdag 11 juni 2011 2/ Mamer > Roeser 1/ Alexei Markov (RUS) - 4h12'28"
    2/ Laurent Beuret (ARH)
    3/ Roger Beuchat (CHA)
    4/ Markus Eichler (NSP)
    5/ Thomas Palmer (DPC)
    zondag 12 juni 2011 3/ Troisvierges > Bourscheid 1/ Lasse Bochmann (Glud & Marstrand-LRO) - 3h46'53"
    2/ Harald Totschnig (Tyrol Team) - +0'19"
    3/ Clément Lhotellerie (Pédale Saint-Martin de Tournai) - +0'23"
    4/ Bob Jungels (LUX) - +0'25"
    5/ Joe Dombroski (Trek Livestrong U23) - +1'04"
    maandag 13 juni 2011 4/ Belvaux > Esch sur Alzette 1/ Alexander Serov (RUS) - 3h30'30"
    2/ Thomas Palmer (Drapac Cycling)
    3/ Laurent Beuret (Atlas Personal)
    4/ Markus Eichler (Team NSP)
    5/ Morten Ollegaard (Team Energi Fyn)


    Vindt u deze wedstrijd interessant? Laat het uw vrienden op Facebook weten door op de button hieronder te klikken.

    Flèche du Sud op Facebook en Twitter

    Deze wedstrijd heeft geen Facebook pagina | Deze wedstrijd heeft geen Twitter account


    Vindt u deze wedstrijd interessant? Laat het uw vrienden op Facebook weten door op de button hieronder te klikken.

Reacties

Er zijn nog geen reacties, plaats als eerste uw reactie op deze wedstrijd!!

Plaats een reactie

Je naam
*
Je e-mail adres
*
[dit wordt uitsluitend gebruikt om mij de mogelijkheid te geven eventueel contact met je op te nemen en wordt niet bij je reactie geplaatst en om je op de hoogte te stellen van nieuwe reacties]
Blijf op de hoogte van nieuwe reacties
Vink dit hokje aan als je een e-mail wilt ontvangen wanneer er nieuwe reacties worden achtergelaten (controleer goed je e-mail adres hierboven om er zeker van te zijn dat je deze e-mails ontvangt!)
Het adres van jouw website

Je bericht


Let op!! Om spam te bestrijden dient u voor het gebruik van deze functie nu het antwoord op de eenvoudige vraag hieronder te geven. Het antwoord dient gegeven te worden in de vorm van een cijfer tussen 2 en 100. Indien het antwoord onjuist is zal de overige invoer in dit formulier verder worden genegeerd.

Hoeveel is acht plus zes ?